Cena
Skatīt maksājumus
Izpildes termiņš darba dienās
-
Uzzināt vairāk
Saņēmējs
Jebkura persona
Uzzināt vairāk
Saņemšanas ierobežojumi
-

Saņemt pakalpojumu

Traktortehnikas vai tās piekabes atsavināšanas, reģistrācijas un citus aizliegumus, pamatojoties uz normatīvajiem aktiem, transportlīdzekļa reģistrācijas apliecībā norādītā īpašnieka iesniegumu (identificējot iesniedzēju) vai likumā noteikto amatpersonu lēmumu, vai tiesas nolēmumu, izdarot atzīmi valsts informācijas sistēmā "Traktortehnikas un tās vadītāju valsts informatīvā sistēma"

Procesa apraksts

 1. Pakalpojuma pieprasīšana
  Sev piederošai tehnikai aizlieguma atzīmi ir iespējams uzlikt elektroniski izmantojot Lauku atbalsta dienesta Elektroniskās pieteikšanās sistēmu. Pamācība kā kļūt par EPS lietotāju - https://www.lad.gov.lv/lv/ka-klut-par-eps-lietotaju. Kad persona ir reģistrēta, jāpieslēdzas EPS sistēmai (https://eps.lad.gov.lv/login) ar eParakstu, eID vai interneta bankas paroli, tālāk jāaizpilda prasītās norādes. Detalizēti norādījumi par to, kā izmantot LAD EPS e-pakalpojumu atradīsiet Zemkopības ministrijas tīmekļa vietnē (https://eps.zm.gov.lv/services/10).
  Ja neizmantojat e-pakalpojumu, iesniegumu var iesniegt parakstot un nosūtot:
  ^ar drošu elektronisko parakstu (https://mana.latvija.lv/dokumentu-parakstisana-ar-elektronisko-parakstu/) uz e-pastu pasts@vtua.gov.lv vai izmantojot e-adresi (https://latvija.lv/lv/Eaddress/write?address=_default@90001834941), vai
  ^pa pastu Valsts tehniskās uzraudzības aģentūrai, vai
  ^klātienē, ierodoties Valsts tehniskās uzraudzības aģentūrā vai tās reģionālajās nodaļās (https://www.vtua.gov.lv/lv/filiales).
  Pakalpojumus nodrošinām tikai pēc iepriekšējas pieteikšanās, izmantojot elektronisku vai telefonisku saziņu.

  Apmaksas veidi:
  1. priekšapmaksa (rēķins) (banka, internetbanka, Latvijas pasts);
  2. klātienē, veicot bezskaidras naudas norēķinus ar maksājumu karti (POS) (čeks vai rēķins).
  Pakalpojuma gala cenā iekļauj pakalpojumu veidu par norēķinu nodrošinājumu valsts funkciju veikšanai tikai tajos gadījumos, kad klients apmaksā rēķinā vai čekā norādītos pakalpojumus, izmantojot norēķinu karti. Savukārt, saskaņā ar izrakstīto rēķinu, klientam veicot norēķinus bankā, internetbankā vai Latvijas pastā, samaksa par norēķinu nodrošinājumu netiek piemērota.

 2. Pakalpojuma saņemšana
  Liegums tiek uzlikts valsts informācijas sistēmā par to informējot klientu, atbilstoši klienta izteiktajai vēlmei informācija par lieguma uzlikšanu tiek nosūtīta elektroniski vai izsniegta papīra formā.

Maksājumi

PozīcijaCena
Traktortehnikas vai tās piekabes, vai maināmās velkamās iekārtas, vai maināmā tehnoloģiskā agregāta komercķīlas vai aizlieguma atzīmes uzlikšana vai noņemšana valsts informācijas sistēmā10.00 EUR

Saņemt pakalpojumu