Lai piedalītos ceļu satiksmē, t. sk., arī pirms pavasara darbu uzsākšanas, traktortehnika un tās piekabes jāsagatavo un jāuzrāda ikgadējai tehniskajai apskatei.

Traktortehnikas un tās piekabju ikgadējās valsts tehniskās apskates grafikus (plānotās) skatīt vai lejupielādēt Latvijas Atvērto datu portālā, Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras sadaļā. Ieteikums - Lejupielādējot pielikumu, sākt meklēt pēc novada un vietas vai izvēlēties zemāk redzamo karti, kurā meklēt vajadzīgo laiku vai traktortehnikai pietuvināto apskates vietu, vadoties pēc kartes lietošanas pamācības.

Traktortehnikas un tās piekabju ikgadējās valsts tehniskās apskates grafikus (plānotos) var lejupielādēt arī no iestādes tīmekļa vietnes.

  Apskates laikā vadītājam jābūt līdzi derīgai atbilstošas kategorijas traktortehnikas vadītāja apliecībai, tehnikas reģistrācijas apliecībai un jābūt derīgai OCTA polisei. VTUA aicina traktortehnikas un tās piekabju ikgadējo valsts tehnisko apskati ieplānot savlaicīgi, iepriekš piesakoties tuvākajā vai ērtākajā VTUA birojā!

  Pakalpojumi un to izmaksas

  Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra sniedz traktortehnikas vai tās piekabes tehniskās apskates pakalpojumus traktortehnikas uzraudzības jomā.

  KARTES LIETOŠANAS PAMĀCĪBA:

  • labajā augšējā stūrī izvēlamies informāciju ko meklējam;
  • vispirms pietuviniet un pēc tam uzklikšķiniet uz norādīto un Jums vēlamo punktu, atvērsies papildu skaidrojošā informācija;
  • kreisajā augšējā stūrī ir iespēja izvēlēties meklēt pēc Jums vēlamās adreses un datuma un pēc tam piemeklēt tuvāko norādīto vietu
  • Ja uzklikšķināsiet uz konkrētā punkta un izvēlēsieties pogu "Maršruts", neaizmirstiet ierīcē ieslēgt lokāciju, ja tāda iespēja pastāv vai arī izvēlēties koordinātes, tās palīdzēs labāk atrast Jums vēlamo vietu.

  Tehniskās prasības traktortehnikai meža darbos

  Tehniskās prasības lauksaimniecībā izmantojamo traktoru sagatavošanai meža darbiem.
  Skatīt vairāk

  Pakalpojumu cena tehniskajām apskatēm

  Publisko maksas pakalpojumu cenu kalkulācija tehniskai apskatei.
  Skatīt vairāk