Datums 4.–6. aprīlis, 2024
Laiks10.00–17.00
Vieta Rīgas reģiona nodaļas klientu apkalpošanas vieta Rāmavā

Jautājumu gadījumā sazināties:

Rīgas reģiona nodaļas Rīgas birojs

2024. gada 04.-06. aprīlim biznesa centrā "Rāmava" (Valdlaučos, Ķekavas novadā) notiks 32. starptautiskā lauksaimniecības biznesa izstāde "Pavasaris 2024", kurā varēs apmeklēt arī Valsts tehniskās uzraudzības aģentūru (turpmāk - VTUA) starp vairāk nekā 250 izstādes dalībnieku.

No 4. līdz 5. aprīlim (ceturtdien, piektdien) VTUA Rīgas reģiona nodaļas klientu apkalpošanas vieta Rāmavā izstādes darba laikā sniegs klātienes pakalpojumus traktortehnikas uzraudzības jomā. Tiesa, lai nerastos iespējami sarežģījumi vai neērtības pakalpojumu saņemt, aicinām apmeklējumu pieteikt iepriekš (tālr. 26359168, e-pasts: riga@vtua.gov.lv).

Ja nepieciešama palīdzība vai atbalsts uzsākt lietot traktortehnikas uzraudzības pakalpojumus attālināti, VTUA aicina tās pārstāvjiem jautāt par iespējām pakalpojumus pieteikt vienotajā zemkopības nozares e-pakalpojumu vietnē, piem., noskaidrot traktortehnikas tehniskās apskates vai vadītāja dokumentu derīguma termiņu par sev piederošu traktortehniku vai tās piekabi, pieteikt atgādinājumu par traktortehnikas un tās piekabju valsts tehniskās apskates veikšanu vai traktortehnikas tehnisko datu salīdzināšanai u.c.

Lauksaimniecības biznesa izstādē "Pavasaris 2024" būs iespēja iepazīties ar nozares jaunumiem, tendencēm un risinājumiem produktīvākam darbam, piedalīties pieredzes apmaiņā, semināros un uzklausīt ekspertu padomus. Tāpat notiks mājlopu izstādes, meistarības paraugdemonstrējumi un sacensības, kā arī varēs iegādāties ko pavasarīgu stādu un lauku labumu tirgū.