Pieņemšanas laiki VTUA
Rīgas reģiona nodaļas Rīgas birojs

2023. gada 05.-07. oktobrim Būvniecības, Infrastruktūras, Lauksaimniecības, Transporta, Industriālās, Mežsaimniecību (BILTIM) nozaru profesionāļi tiksies tehnisko nozaru biznesa izstādē “BILTIM TEHNIKA 2023” biznesa centrā "Rāmava" (Valdlaučos, Ķekavas novadā). Izstādes darba laiks: ceturtdiena, piektdiena un sestdiena, plkst. 10:00-17:00. Svinīgā atklāšana notiks 05. oktobrī plkst. 11:00 (hallē).

No 5. līdz 6. oktobrim (ceturtdien, piektdien) Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras Rīgas reģiona nodaļas klientu apkalpošanas vieta Rāmavā izstādes darba laikā sniegs klātienes pakalpojumus traktortehnikas uzraudzības jomā. Tiesa, lai nerastos iespējami sarežģījumi vai neērtības pakalpojumus saņemt, aicinām apmeklējumu pieteikt iepriekš.

Tāpat, ja nepieciešama palīdzība vai atbalsts uzsākt lietot traktortehnikas uzraudzības pakalpojumus attālināti, Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra aicina tās pārstāvjiem jautāt par iespējām pakalpojumus pieteikt vienotajā Zemkopības nozares e-pakalpojumu portālā, piem., noskaidrot traktortehnikas tehniskās apskates vai vadītāja dokumentu derīguma termiņu, par sev piederošu traktortehniku vai tās piekabi, pieteikt atgādinājumu par traktortehnikas un tās piekabju valsts tehniskās apskates veikšanu vai traktortehnikas tehnisko datu salīdzināšanu, u.c.).

Tehnisko nozaru biznesa izstādē “BILTIM TEHNIKA 2023” būs iespēja iepazīties ar inovācijām un tehnoloģiju nozaru ilgtspējīgu attīstību, tā nodrošinot pieredzes apmaiņu un veicinot tehnoloģisko progresu un efektīvu resursu izmantošanu. Izstādē varēs satikt vairāk nekā 220 dalībniekus.