Pieņemšanas laiki
VTUA Vidzemes reģiona nodaļa

Ar 2023. gada 2. janvāri tiek mainīta Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras (turpmāk – VTUA) klientu apkalpošanas kārtība Vidzemes novados.

Lai iedzīvotājiem uzlabotu valsts pakalpojumu pieejamību traktortehnikas uzraudzības jomā, optimizētu pieejamos valsts resursus, laikā, kad strauji augušas izmaksas, kā arī vairāk īstenotu individuālu pakalpojumu sniegšanas pieeju, tā radot klientam ērtāku iespēju saņemt pakalpojumus traktortehnikas atrašanās vietā, tiek apvienoti VTUA Vidzemes reģiona nodaļas biroji un Rīgas reģiona nodaļas birojs Limbažos.

Turpmāk Vidzemes reģionā pakalpojumu saņemšana ārpus biroja, kā arī pieteikšanās uz traktortehnikas teorijas  eksāmeniem tiek organizēta iepriekš piesakot - zvanot pa vienoto tālruni: 25594590 vai sazinoties elektroniski, rakstot uz e-pasta adresēm: valmiera@vtua.gov.lv vai gulbene@vtua.gov.lv.

Vidzemes reģiona nodaļas birojos Valmierā ("Agroserviss", Kauguru pagasts) un Gulbenē (Dzirnavu ielā 7B), klientu apkalpošana klātienē notiks katru darba dienu (izņemot piektdienās) plkst. 08.30 – 12.00 un 12.30 – 17.00.

Novadu centros klientu apkalpošana klātienē tiks organizēta sadarbībā ar Vidzemes reģiona administratīvo teritoriju valsts un pašvaldību vienotajiem klientu apkalpošanas centriem. Turpmāk apmeklējuma laiku iepriekš piesakot, klientu apkalpošana notiks otrdienās plkst. 08.30 – 12.00 un 12.30 – 17.00:

  • Alūksnē - Dārza iela 11;
  • Balvos - Partizānu ielā 14;
  • Limbažos - Rīgas iela 16;
  • Priekuļos - Cēsu prospekts 5;
  • Madonā - Saieta laukums 1;
  • Valkā - Rīgas ielā 25.

VTUA pakalpojumus ārpus Vidzemes reģiona robežām, var pieteikt un saņemt arī jebkurā citās Latvijas valstspilsētās vai novada centros, kurās atrodas VTUA klientu apkalpošanas vietas.

Tāpat VTUA aicina izmantot iespēju pakalpojumus pieteikt attālināti, vienotajā Zemkopības nozares e-pakalpojumu ekosistēmā - koplietošanas portālā, kurā tiek piedāvāti arī citi zemkopības nozares e-pakalpojumi.

Pakalpojumu saņemšana traktortehnikas atrašanās vietā notiks tāpat kā līdz šim. Teorētiskos traktortehnikas eksāmenus grupām un individuāli pieņems Valmierā un Gulbenē, bet tikai individuāli arī Limbažos un Madonā. Traktortehnikas vadīšanas eksāmenu tāpat kā līdz šim pieņems visi VTUA biroji un klientu apkalpošanas vietas.

Savukārt traktortehnikas valsts tehniskā apskate pēc iepriekš saplānota izbraukuma grafika, kurā var ierasties jebkura traktortehnikas vienība tehniskās apskates veikšanai, tiks organizēta arī tāpat kā līdz šim. Līdz ar pavasara sezonas sākumu tiks aktualizēti izbraukuma grafiki.