TR tehniskā apskate
karte - TR TA izbraukuma grafiki

Lai piedalītos ceļu satiksmē, t. sk., arī pirms pavasara darbu uzsākšanas, traktortehnika un tās piekabes jāsagatavo un jāuzrāda ikgadējai tehniskajai apskatei.

Interaktīvs valsts tehniskās apskates rīks/karte

Traktortehnikas īpašniekus aicinām taupīt savu laiku un ikdienas darbu plānošanā izmantot interaktīvu valsts tehniskās apskates rīku/karti, kuru var atrast VTUA tīmekļa vietnē, sadaļā “Traktortehnikas tehniskās apskates”. Tajā jebkurš interesents var meklēt vajadzīgo laiku vai traktortehnikai pietuvināto apskates vietu, vadoties pēc kartes lietošanas pamācības.

Interaktīvajā valsts tehniskās apskates rīkā/kartē labajā augšējā stūrī izvēlamies informāciju ko meklējam. Pēc tam pietuviniet un uzklikšķiniet uz norādīto un Jums vēlamo punktu, atvērsies papildu skaidrojošā informācija. Savukārt kreisajā augšējā stūrī ir iespēja izvēlēties meklēt pēc Jums vēlamās adreses vai datuma un pēc tam piemeklēt tuvāko norādīto vietu. Ja uzklikšķināsiet uz konkrētā punkta un izvelēsieties pogu "Maršruts", neaizmirstiet ierīcē ieslēgt lokāciju, ja tāda iespēja pastāv vai arī izvēlēties koordinātes, tās dažādās ceļu aplikācijās palīdzēs Jums ērtāk nonākt vēlamajā apskates vietā.

Versija VTUA tīmekļa vietnē

Ar valsts tehniskās apskates grafiku var iepazīties to lejupielādējot sev vēlamajā ierīcē no VTUA tīmekļa vietnes, sadaļas “Traktortehnikas tehniskās apskates” un meklēt pēc vietas vai laika, kā arī precizēt neskaidros jautājumus uz norādītajiem kontaktiem, ja ir tāda nepieciešamība. Grafiki saplānoti alfabētiskā secība pēc novadiem.

Ar izbraukuma grafiku var iepazīties arī tiešsaistē, interaktīvajā tabulā – vai nu meklējam pēc vietas, ritinot uz leju vai sāniem, vai arī uzreiz virs tabulas ierakstām meklētājā vēlamo vietu vai laiku.

Latvijas Atvērto datu portāls

Traktortehnikas un tās piekabju ikgadējās valsts tehniskās apskates grafiku var skatīt vai lejupielādēt tabulas veidā arī Latvijas Atvērto datu portālā, VTUA sadaļā. Ieteikums – izvēlēties formātu un uzklikšķiniet uz sadaļās ”Izpētīt”, pēc tam izvēlamies “Priekšskats” vai “Lejupielādēt” un sākt meklēt pēc novada un vietas.

Pašvaldība

Valsts tehniskās apskates grafiku var meklēt arī novada pašvaldības klientu apkalpošanas centrā, informatīvajos izdevumos, tīmekļa vietnē, u.c.

Individuāli

Traktortehnikas valsts tehnisko apskati var pieteikt arī individuāli jebkurā gada darba dienā. Vienīgais nosacījums ir savlaicīgi sazināties ar Jūsu traktortehnikai tuvāko vai ērtāko VTUA klientu apkalpošanas vietu un uzaicināt VTUA darbinieku uz traktortehnikas atrašanās vietu!

Augu aizsardzības līdzekļi

VTUA lauksaimniekus aicina savlaicīgi pieteikties augu aizsardzības līdzekļu lietošanas iekārtu pārbaudēm, jo līdzīgi kā ar tehniskajām apskatēm, pārbaudes tiek veiktas visā Latvijas teritorijā. Ar prasībām augu aizsardzības līdzekļu lietošanas iekārtu pārbaudēm var iepazīties VTUA tīmekļa vietnē, sadaļā “Darbības jomas”, apakšsadaļā “Smidzinātāju pārbaudes”.