TR tehniskā apskate
Karte - 2022. gada tehniskās apskates grafiki traktortehnikai

Lai piedalītos ceļu satiksmē, t.sk., arī pirms pavasara darbu uzsākšanas, traktortehnika un tās piekabes jāsagatavo un jāuzrāda ikgadējai tehniskajai apskatei.

Interaktīvs valsts tehniskās apskates rīks/karte

Traktortehnikas īpašniekus aicinām taupīt savu laiku un ikdienas darbu plānošanā izmantot interaktīvu valsts tehniskās apskates rīku/karti, kuru var atrast VTUA tīmekļa vietnē, sadaļā “Traktortehnikas tehniskās apskates. Tajā jebkurš interesents var meklēt vajadzīgo laiku vai traktortehnikai pietuvināto apskates vietu, vadoties pēc kartes lietošanas pamācības.

Interaktīvajā valsts tehniskās apskates rīkā/kartē labajā augšējā stūrī izvēlamies informāciju ko meklējam. Pēc tam pietuviniet un uzklikšķiniet uz norādīto un Jums vēlamo punktu, atvērsies papildu skaidrojošā informācija. Savukārt kreisajā augšējā stūrī ir iespēja izvēlēties meklēt pēc Jums vēlamās adreses vai datuma un pēc tam piemeklēt tuvāko norādīto vietu. Ja uzklikšķināsiet uz konkrētā punkta un izvelēsieties pogu "Maršruts", neaizmirstiet ierīcē ieslēgt lokāciju, ja tāda iespēja pastāv vai arī izvēlēties koordinātes, tās dažādās ceļu aplikācijās palīdzēs Jums labāk atrast vēlamo vietu.

Latvijas Atvērto datu portāls

Traktortehnikas un tās piekabju ikgadējās valsts tehniskās apskates grafikus (plānotās) var skatīt vai lejupielādēt tabulas veidā arī Latvijas Atvērto datu portālā, VTUA sadaļā. Ieteikums – izvēlēties formātu un uzklikšķiniet uz sadaļās ”Izpētīt”, pēc tam izvēlamies “Priekšskats” vai “Lejupielādēt” un sākt meklēt pēc novada un vietas.

Versija VTUA tīmekļa vietnē

Traktortehnikas atrašanās vietas plānotajos grafikos traktortehnikas un tās piekabju ikgadējai valsts tehniskās apskatei var lejupielādēt arī VTUA tīmekļa vietnē.

Pašvaldība

Valsts tehniskās apskates grafikus var meklēt arī novada pašvaldībā (klientu apkalpošanas centros, informatīvajos izdevumos, tīmekļa vietnē, u.c.).

Individuāli

Traktortehnikas valsts tehnisko apskati var pieteikt arī individuāli jebkurā gada darba dienā. Vienīgais nosacījums ir savlaicīgi sazināties ar Jūsu traktortehnikai tuvāko vai ērtāko VTUA biroju un uzaicināt VTUA darbinieku uz traktortehnikas atrašanās vietu!

Augu aizsardzības līdzekļi

Lauksaimniekus aicinām savlaicīgi pieteikties arī augu aizsardzības līdzekļu lietošanas iekārtu pārbaudēm, jo līdzīgi kā ar tehniskajām apskatēm, pārbaudes tiek veiktas visā Latvijas teritorijā. Ar prasībām augu aizsardzības līdzekļu lietošanas iekārtu pārbaudēm var iepazīties VTUA tīmekļa vietnē, sadaļā “Smidzinātāju pārbaudes.