Traktortehnika
VTUA tīmekļa vietnes pirmās lapa kopija - kā sākt lietot VTUA e-pakalpojumus?

Lai veicinātu e-pakalpojumu lietojamību un vienlaikus iedzīvotājiem nodrošinātu ērtāku pakalpojumu pieejamību, Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra (turpmāk - VTUA) ir izstrādājusi informatīvo materiālu video formātā, kurā pa soļiem tiek izstāstīta ceļa karte kā sākt lietot VTUA e-pakalpojumus.

Lai pieteiktu traktortehnikas uzraudzības pakalpojumu attālināti, vispirms ir jāpiereģistrējas zemkopības nozares e-pakalpojumu vietnē. Reģistrēšanās vietnē ir vienreizējs process, tas nozīmē, ka nākamajā pieslēgšanās, identificēšanās reizē vietne Jūs atpazīs kā reģistrētu klientu un uzreiz varēsiet lietot pakalpojumu.

Visvienkāršāk piekļūt e-pakalpojumiem var no VTUA tīmekļa vietnes (sadaļa “Pieteikt pakalpojumu”). Pēc autentificēšanās nepieciešams nospiest pogu “Kļūt par ZM klientu”. Kļūšana par klientu nodrošina iespēju veikt pakalpojumu iesniegšanu iestādei un rezultātu saņemšanu šajā vietnē.

Lai arī e-pakalpojumi joprojām tiek attīsti un pilnveidoti, bet jau tagad var:

  • apskatīt sev piederošo TR vai tās piekabi;
  • pieteikties atgādinājumiem par tehniskās apskates, TR vadītāja un citu dokumentu termiņiem;
  • pieteikt TR tehnisko datu salīdzināšanai, u.c.

VTUA aicina izmantot iespēju pakalpojumus pieteikt attālināti! Tāpat zemkopības nozares e-pakalpojumu vietnē ir pieejami arī citi zemkopības nozares e-pakalpojumi.