Precizēts - saņemt VTUA pakalpojumu iespējams vienīgi iepriekš piesakoties!

Precizēts - saņemt VTUA pakalpojumu iespējams vienīgi iepriekš piesakoties!

Ņemot vērā sarežģīto epidemioloģisko situācija valstī, Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra (turpmāk-VTUA) atgādina, ka traktortehnikas vadītāju praktiskā apmācība nedrīkst tikt veikta, ņemot vērā Ministru kabineta 2020. gada 6. novembra rīkojuma Nr. 655 "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu" 5.13.3. apakšpunktā noteikto. Savukārt teorētisko apmācību joprojām ir iespējams turpināt un veikt attālināti.

 

Izglītības iestādēm, kuras par attālināto apmācību procesu vēl nav saņēmušas akceptu no VTUA, ir jāiesniedz iesniegums ar metodoloģisko aprakstu par attālinātā apmācību procesa norisi, kurā visiem grupas apmācāmajiem (minimums pieciem) vienlaikus tiek nodrošināta apmācība tiešsaistes režīmā, kā arī jānodrošina piekļuve VTUA nodarbinātajam, lai spētu pārliecināties par izglītības iestādes veikto izglītības procesu un atbilstošo izglītības materiālo bāzi. Mācību grupu reģistrācija notiek kā līdz šim.

 

VTUA traktortehnikas teorētiskos eksāmenus turpmāk pieņems tikai individuāli un arī bez tulka iesaistes, lai būtu iespējams nodrošināt valstī noteiktās epidemioloģiskās prasības (vismaz 2m x 2 cilvēki, lietojam sejas maskas, utt.). Savukārt praktiskais eksāmens, kurš tiek organizēts ārpus telpām var notikt ar tulka atbalstu.

 

Saņemt VTUA pakalpojumu iespējams vienīgi iepriekš piesakoties un rezervējot pieņemšanas laiku sev ērtākajā vai tuvākajā VTUA nodaļas birojā. Situācijās, ja pakalpojuma saņēmējs atsakās ievērot VTUA nodarbinātā norādījumus vai ārkārtas situācijas drošības pasākumus, VTUA var pārtraukt pakalpojumu sniegšanas procesu un aicinās atkārtoti ievērot noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus.

 

Valdība lēma veikt grozījumus Ministru kabineta rīkojumā Nr. 655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, kuros tiek pastiprināti drošības pasākumi valstī. Noteiktie drošības pasākumi ir vērsti uz to, lai ikviens no mums satiktu pēc iespējas mazāk citu cilvēku ārpus savas mājsaimniecības. Tā mēs pasargāsim sevi un citus no iespējamās inficēšanas ar Covid-19, plašāk Veselības ministrijas tīmekļa vietnē!

 

Būtiska ir ikviena individuālā atbildība pret savu un sabiedrības kopējo veselību!

 

Sargi sevi, sargi apkārtējos!

Paldies visiem par sapratni un atbalstu!

  • Publicēts:
    17.02.2021

Darba plāns

  • Uzticības tālrunis
  • Ceļu satiksmes noteikumu tests
  • Traktortehnikas Izglītības iestādes paškontroles anketa
  • Traktortehnikas tehniskās apskates
  • Oficiālā elektroniskā adrese jeb e-adrese
  • ZM klientu apkalpošanas centrs
  • valsts ir internetā