Noskaidroti iedzīvotāju visatzinīgāk vērtētie VTUA klientu apkalpošanas speciālisti

Noskaidroti iedzīvotāju visatzinīgāk vērtētie VTUA klientu apkalpošanas speciālisti

Valsts kancelejā norisinājās Klientu apkalpošanas goda balvas pasniegšanas ceremonija, kuras laikā, trešo gadu pēc kārtas, tika sveikti tie Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras (turpmāk - VTUA) nodarbinātie, kuri Laba servisa kustības laikā guvuši visaugstāko iedzīvotāju novērtējumu.

 

Ar Ministru prezidenta Pateicības rakstu un otru augstāko iedzīvotāju novērtējumu 2019. gadā valsta pārvaldē tika godināts Vidzemes reģiona nodaļas vecākais inspektors Balvos Valentīns Ķikuts par atsaucīgu un profesionālu klientu apkalpošanu. Plašāk par Klientu apkalpošanas goda balvas saņēmēju Valentīnu Ķikutu.

 

Tāpat Ar Ministru prezidenta Pateicības rakstu un augstu iedzīvotāju novērtējumu 2019. gadā valsta pārvaldē tika godināts Rīgas reģiona nodaļas tehniskās uzraudzības vecākais inspektors Rīgā Mārtiņš Puriņš par atsaucīgu un profesionālu klientu apkalpošanu.

 

“Man patīk darbs ar tehniku, gan patīk darbs ar cilvēku. Es uzskatu, ka inspektoram jābūt stingram kā to prasa viņa darbs, viņa uzdevums un mērķis, bet arī taisnīgam. Vienmēr jāredz arī cilvēciskā puse un jābūt zinošam, lai tas sniegtu gandarījumu par padarīto” tā par savu darbu un saņemto iedzīvotāju atzinību teic balvas saņēmējs Valentīns Ķikuts.

 

Šis ir jau piektais gads, kopš Valsts kanceleja organizē Laba servisa kustību, kuras laikā, no pagājušā gada 12. novembra līdz šī gada 12. novembrim, iedzīvotāji tiek aicināti novērtēt valsts pārvaldē strādājošus klientu apkalpošanas speciālistus, savu “paldies” vai uzslavu pasakot ne tikai klātienē, bet arī nobalsojot par attiecīgo speciālistu vietnē www.sakipaldies.lv vai mobilajā lietotnē “Futbols”. Lai labs darbs un pozitīva attieksme tiek novērtēti!

 

Plašāk par Klientu apkalpošanas goda balvu iespējams uzzināt Valsts kancelejas tīmekļa vietnē “Noskaidroti iedzīvotāju visatzinīgāk vērtētie klientu apkalpošanas speciālisti valsts pārvaldē”, bet foto no 2019.gada Klientu apkalpošanas goda balvas pasniegšanas ceremonijas pieejami Valsts kancelejas sociālajā medijā “Flickr” - “13.12.2019. Klientu apkalpošanas gada balvas ceremonija”.

 • Publicēts:
  16.12.2019

Darba plāns

 • Traktortehnikas tehniskās apskates
 • Ceļu satiksmes noteikumu tests
 • Traktortehnikas Izglītības iestādes paškontroles anketa
 • Uzticības tālrunis
 • Oficiālā elektroniskā adrese jeb e-adrese
 • ZM klientu apkalpošanas centrs
 • valsts ir internetā
 • Lauksaimniecības skaitīšana 2020