No 11. oktobra kultūras pakalpojumi pieejami tikai uzrādot sertifikātu

No 11. oktobra kultūras pakalpojumi pieejami tikai uzrādot sertifikātu

Sākot ar 2021.gada 11. oktobri kultūras pakalpojumi Latvijas Lauksaimniecības muzeja un Kārļa Ulmaņa piemiņas muzeja “Pikšas” telpās būs pieejami tikai uzrādot sertifikātu, kas apliecina vakcināciju pret Covid-19, vīrusa pārslimošanu vai negatīvu testa rezultātu, nosaka Ministru kabineta (MK) noteikumi “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”.

 

Apmeklētāju skaits kultūrtelpās paredz vienam apmeklētājam vai vienas mājsaimniecības pārstāvjiem 10m2 no publiski pieejamās telpas platības.

 

Tāpat kā iepriekš kultūras un izklaides pasākumus t.s. “zaļajā režīmā” varēs apmeklēt pieaugušie ar Covid-19 vakcinācijas un pārslimošanas sertifikātiem, ņemot līdzi arī savus nepilngadīgos bērnus. Bērniem līdz 12 gadu vecumam nav jāveic Covid-19 testi, savukārt bērniem, kuri sasnieguši 12 gadu vecumu, jāspēj uzrādīt Covid-19 vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sertifikāts vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veiktu negatīvu skrīninga testu, kas veikts izglītības procesa ietvaros. Ja šāda iespēja tiks paredzēta, pasākuma rīkotājam jānodrošina atsevišķs sektors, kurā ierādāmas vietas vecākiem ar tiem bērniem, kuri pasākumu apmeklē bez Covid-19 sertifikāta vai ar Covid-19 testēšanas sertifikātu. Minētajā sektorā jāievēro visi t.s. “dzeltenā režīma” pasākumu organizēšanā noteiktie drošības nosacījumi.

 

Detalizētāka informācija organizatoriem un apmeklētājiem pieejama Kultūras ministrijas vadlīnijās par epidemioloģiski drošu publisko pasākumu norisi telpās un ārtelpās

 

Aicinām muzeja apmeklējumu ieplānot savlaicīgi, bet neskaidrību situācijās sazināties:

 

Gaidīsim ciemos! Ieeja ar muzeja biļetēm un tikai ar skaidras naudas norēķinu!

Vadlīnijas muzeju darbībai

  • Publicēts:
    30.09.2021

Darba plāns

  • Uzticības tālrunis
  • Ceļu satiksmes noteikumu tests
  • Traktortehnikas Izglītības iestādes paškontroles anketa
  • Traktortehnikas tehniskās apskates
  • Oficiālā elektroniskā adrese jeb e-adrese
  • ZM klientu apkalpošanas centrs
  • valsts ir internetā