Izmaiņas VTUA klientu apkalpošanai klātienē

Izmaiņas VTUA klientu apkalpošanai klātienē

!! Sakarā ar koronavīrusa COVID-19 izplatību Latvijā, Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra (turpmāk-VTUA), līdz turpmākām norādēm vai līdz 12.maijam, iedzīvotājiem klātienes (telpās) pakalpojumus nodrošinās tikai pēc IEPRIEKŠĒJAS PIETEIKŠANĀS, izmantojot elektronisku vai telefonisku saziņu. Ja zvanījāt, bet nepacēlām, atzvanīsim!

Rīgas reģiona nodaļa

Tukums

63129291

tukums@vtua.gov.lv

Rīga

67613821

riga@vtua.gov.lv

Limbaži

64021388

limbazi@vtua.gov.lv

Ogre

65024119

ogre@vtua.gov.lv

Zemgales reģiona nodaļa

Jēkabpils

65231698

jekabpils@vtua.gov.lv

Jelgava

63024642

jelgava@vtua.gov.lv

Bauska

63925013

bauska@vtua.gov.lv

Dobele

63781414

dobele@vtua.gov.lv

Aizkraukle

65123326

aizkraukle@vtua.gov.lv

Vidzemes reģiona nodaļa

Valmiera

64221143

valmiera@vtua.gov.lv

Valka

64724255

valka@vtua.gov.lv

Priekuļi

64130004

priekuli@vtua.gov.lv

Alūksne

64322886

aluksne@vtua.gov.lv

Madona

64822799

madona@vtua.gov.lv

Gulbene

64471410

gulbene@vtua.gov.lv

Balvi

64522411

balvi@vtua.gov.lv

Latgales reģiona nodaļa

Preiļi

65322033

preili@vtua.gov.lv

Daugavpils

65425654

daugavpils@vtua.gov.lv

Krāslava

65626350

kraslava@vtua.gov.lv

Rēzekne

64624369

rezekne@vtua.gov.lv

Ludza

65781149

ludza@vtua.gov.lv

Kurzemes reģiona nodaļa

Talsi

63223134

talsi@vtua.gov.lv

Liepāja

63425564

liepaja@vtua.gov.lv

Ventspils

27183612

ventspils@vtua.gov.lv

Kuldīga

63322613

kuldiga@vtua.gov.lv

Saldus

63881654

saldus@vtua.gov.lv

 

Savukārt traktortehnikas tehnikās apskates un numuru salīdzināšana tiks nodrošinātas ierastajā kārtībā!

 

Aicinām klientus nedrūzmēties pie birojiem, bet uzgaidīt savos transporta līdzekļos. Ja būsiet iepriekš pieteicies VTUA, inspektors Jūs sazvanīs un aicinās ienākt.

 

Kā pašu, tā sabiedrības interesēs aicinām atturēties no VTUA klātienes apmeklējuma. Paldies visiem par sapratni un atbalstu!

 

Atgādinām un aicinām strikti ievērot Veselības ministrijas un Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) izstrādātos ieteikumus, lai mazinātu iespēju inficēties ar COVID-19! Nozares paziņojumi saistībā ar COVID-19.

Būtiska ir ikviena individuālā atbildība pret savu un sabiedrības kopējo veselību! Parādoties slimības simptomiem, nekavējoties zvaniet uz 113 !

  • Publicēts:
    16.03.2020

Darba plāns

  • Traktortehnikas tehniskās apskates
  • Ceļu satiksmes noteikumu tests
  • Traktortehnikas Izglītības iestādes paškontroles anketa
  • Uzticības tālrunis
  • Oficiālā elektroniskā adrese jeb e-adrese
  • ZM klientu apkalpošanas centrs
  • valsts ir internetā