Apmeklējot VTUA - obligāti maskās un tikai pēc iepriekšējas pieteikšanās!

Apmeklējot VTUA - obligāti maskās un tikai pēc iepriekšējas pieteikšanās!

Ierobežojot straujo Covid-19 izplatības pieaugumu Latvijā un saskaņā ar valdības pieņemto lēmumu*, Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra (turpmāk-VTUA), t.sk., K.Ulmaņa piemiņas muzejs “Pikšas” un Latvijas Lauksaimniecības muzejs, aicina klientus un apmeklētājus obligāti lietot mutes un deguna aizsargmaskas, kā arī stingri ievērot noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus.

 

Lēmums paredz, ka sejas maska obligāti ir jālieto pakalpojumu saņemšanas laikā. Sejas maskas var nelietot bērni līdz 13 gadu vecumam. Tāpat sejas masku var nevalkāt medicīnisku iemeslu dēļ, piemēram, ja personai kustību traucējumu dēļ ir apgrūtināta maskas uzlikšana vai personai ir psihiskās veselības traucējumi.

 

Atgādinām, ka VTUA, t.sk, muzejos arī turpmāk iedzīvotājiem klātienes (telpās) pakalpojumus nodrošinās tikai pēc IEPRIEKŠĒJAS PIETEIKŠANĀS, izmantojot elektronisku vai telefonisku saziņu. Ja zvanījāt, bet nepacēlām, atzvanīsim!

 

Klātienes pakalpojumu saņemšanas laikā var veidoties rindas, tāpēc klientus un apmeklētājus aicinām būt iecietīgiem un ievērot VTUA nodarbinātā norādījumus par pakalpojuma nodrošināšanas organizāciju, ievērot savstarpējo divu metru distanci starp personām un citus epidemioloģiskos drošības noteikumus. Aicinām klientus arī nedrūzmēties pie birojiem, bet uzgaidīt savos transporta līdzekļos. Ja būsiet iepriekš pieteicies VTUA, inspektors Jūs sazvanīs un aicinās ienākt.

 

Situācijās, ja pakalpojuma saņēmējs atsakās ievērot VTUA nodarbinātā norādījumus vai ārkārtas situācijas drošības pasākumus, VTUA var pārtraukt pakalpojumu sniegšanas procesu un aicinās atkārtoti ievērot noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus.

 

*Grozījumi Ministru kabineta 2020. gada 9. jūnija noteikumos Nr. 360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai

 

Būtiska ir ikviena individuālā atbildība pret savu un sabiedrības kopējo veselību!

 

Sargi sevi, sargi apkārtējos!

Paldies visiem par sapratni un atbalstu!

  • Publicēts:
    25.11.2020

Darba plāns

  • Uzticības tālrunis
  • Ceļu satiksmes noteikumu tests
  • Traktortehnikas Izglītības iestādes paškontroles anketa
  • Traktortehnikas tehniskās apskates
  • Oficiālā elektroniskā adrese jeb e-adrese
  • ZM klientu apkalpošanas centrs
  • valsts ir internetā