• LV

Aktualitātes

 • 30.05.2016

  Par VTUA pakalpojumiem liela interese un atsaucība

   

  2016.gada 28.maijā Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras sniegtie pakalpojumi pasākumā „Traktordiena 2016” Tērvetē gūst lielu interesi un atsaucību. Pasākuma laikā notika dažādas traktoru sacensības trasē, tehnikas, tehnoloģiju, pakalpojumu un preču izstāde, tehnikas un pētījumu demonstrējumi, prezentācijas, konkursi, izglītojošas un izklaidējošas aktivitātes.

   

  Kā jau tika publicēts iepriekš Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra pasākuma „Traktordiena 2016” dalībniekiem piedāvāja iespēja iegūt informāciju par traktortehnikas reģistrāciju vai atestāciju, traktoriem veikt jaudas mērījumus atbilstoši normatīvo aktu prasībām, iegūt traktortehnikas A kategorijas vai atjaunot (vecā parauga vai arī tās, kurām ir beidzies derīguma termiņš - 10 gadi, kopš izdošanas dienas) vadītāja apliecību, bet jauniešiem līdz 16 gadu vecumam iegūt “Jaunā traktorista apliecību”.

   

  Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras piedāvāto iespēju iegūt traktortehnikas A kategorijas vadītāja apliecību kārtoja vairāki desmiti pretendentu, savukārt “Jaunā traktorista apliecību” ieguva turpat 100 jauniešu.

   

  Savukārt Latvijas Lauksaimniecības muzejs iepazīstināja ar muzeja aktualitātēm un ekspozīciju. Jebkurš pasākuma dalībnieks varēja izzināt senlaicīgu traktoru, kā arī muzeja pienkopības krājumus.

   

  Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras sniegtie pakalpojumi tehniskās uzraudzības jomā tiek nodrošināti 26 birojos Latvijas Republikas lielākajās pilsētās, bet iepazīties ar dažādo un interesi raisošo muzeja  krājumu var Latvijas Lauksaimniecības muzejā, Talsos vai Kārļa Ulmaņa piemiņas muzejā “Pikšas” Bērzes pagastā Dobeles novadā.

   

  Vairāk: www.vtua.gov.lv

   

  Uz tikšanos nākamgad pasākumā „Traktordiena 2017”!