• LV

Aktualitātes

 • 13.11.2015

  Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs novērtē VTUA inspektoru darbu

   

  Šodien, 2015.gada 13.novembrī, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs apbalvoja Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras (turpmāk - VTUA) ilggadējos darbiniekus Vitoldu Pleškānu un Āriju Leoki ar Zemkopības ministrijas augstāko apbalvojumu - medaļu “Par centību”.

   

  Latgales reģiona nodaļas vecākais inspektors Vitolds Pleškāns, kā arī Vidzemes reģiona nodaļas vecākais inspektors Ārijs Leoke valsts tehniskās uzraudzības jomā ir nostrādājis 39 gadus.

   

  Apbalvotie darbinieki ik gadu cenšas nodrošināt tehniski atbilstošas un drošas traktortehnikas ekspluatāciju darba vietās, mazinot drošības apdraudējumu traktortehnikas lietotājiem un apkārtējai videi, tāpat ir ieguldījuši lielu darbu iestādes un sava novada klientu apkalpošanā.

   

  “VTUA, izvirzot kolēģus Zemkopības ministrijas augstākajam apbalvojumam, izsaka pateicību par daba mūža ieguldījumu noteikto valsts funkciju nodrošināšanā, attīstībā un pilnveidošanā, līdz ar to arī Latvijas valsts stiprināšanā. Viņu pieeja darba jautājumu risināšanā valsts tehniskās uzraudzības jomā ir novērtēta”, uzsvēra iestādes direktors Armands Binovskis.

   

  Tāpat atgādinām, ka 2015.gada 30.oktobrī Latgales reģiona nodaļas vecākais inspektors Vitolds Pleškāns tika apbalvots ar Lāčplēša ordeņa Goda zīmi bronzā par ilggadīgu profesionālo pieeju darba jautājumu risināšanā valsts tehniskās uzraudzības jomā.

   

  Kopumā, 2015.gadā zemkopības ministrs Jānis Dūklavs apbalvoja 61 nozares pārstāvi par sasniegumiem lauksaimniecībā, meža nozarē, zivsaimniecībā un pārtikas aprites nodrošināšanā.

   

  Vairāk informāciju skatīt Zemkopības ministrijas tīmekļa vietnē.