• LV

Aktualitātes

 • 10.09.2015

  VTUA iesaistās kampaņā “Esi aktīvs”

   

  No 2015.gada 7. līdz 13.septembrim Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras (turpmāk - VTUA) darbinieki ir iesaistījušies un aicina iesaistīties arī citus pirmajās Eiropas Sporta nedēļas aktivitātēs.

   

  Eiropas Sporta nedēļa ir jauna Eiropas Komisijas iniciatīva, lai rosinātu sportu un fiziskās aktivitātes Eiropā. Šī Eiropas līmeņa kampaņa ne vien iedvesmo eiropiešus būt aktīviem (#BeActive) Sporta nedēļā, bet arī mudina tādiem būt visu gadu!

   

  Eiropas Sporta nedēļas pasākumu laikā VTUA darbinieki nodarbojas ne tikai ar tiešajiem darba pienākumiem, bet arī ar sporta aktivitātēm svaigā gaisā - uz un no darba ar kājām, velosipēdu, nūjām, skrituļiem, neizmantoja liftu, kā arī, atbilstoši spējām un veselībai, devās spēka gājienā pa gājēju ceļu gar Daugavas krastu. Tāpat darba pārtraukumus izmantoja kā aktīvās pauzes, t.i., spēlējot “Biroja boulingu” vai šautriņas.

   

  VTUA, pārstāvot valsts pārvaldi un valsts intereses, ir uzticīga valsts un sabiedrības interesēm, bet vienlīdz atbildīgi un profesionāli sadarbojas ar katru, kas vērsies valsts iestādē. Mēs esam atbildīgi par sniegto pakalpojumu un veikto darbu kvalitāti, tāpēc vienlīdz svarīga ir katra valsts pārvaldes darbinieka pašsajūta un pat izkustēšanās nepieciešamība, it sevišķi darbiniekiem, kuri darba lielāko daļu pavadu sēdus. Sporta un fiziskās aktivitātes ievērojami sekmē Eiropas iedzīvotāju labklājību.

   

  Eiropas Sporta nedēļas programma tika veidota ap 4 tematiskām nozarēm: sports izglītības iestādēs, darba vietās, brīvā dabā un sporta klubos/fitnesa centros.

   

  Eiropas Sporta nedēļu organizē Biedrības “Latvijas Tautas sporta asociācija”. Papildus informācija: http://sportsvisiem.lv//