• LV

Aktualitātes

 • 19.11.2014

  VTUA inspektori saņem Zemkopības ministrijas augstāko apbalvojumu

   

  Otrdien, 2014.gada 19.novembrī, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs apbalvoja Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras (turpmāk - iestāde) ilggadējos darbiniekus Ojāru Ginteru un Aleksandru Mihailovu ar Zemkopības ministrijas augstāko apbalvojumu - medaļu “Par centību”.

  Tehniskās uzraudzības departamenta Kurzemes reģiona nodaļas vecākais inspektors Ojārs Ginters iestādē ir nostrādājis 40 gadus. Rīgas reģiona nodaļas vecākais inspektors Aleksandrs Mihailovs valsts tehniskās uzraudzības jomā ir nostrādājis 39 gadus. Abi ilgadējie darbinieki ar lielu atbildību, nodrošinot tehniski atbilstošas traktortehnikas ekspluatāciju darbavietā, mazinot drošības apdraudējumu traktortehnikas lietotājiem un apkārtējai videi, ir ieguldījuši lielu darbu sava novada klientu apkalpošanā. Aleksandrs Mihailovs ir apmācījis un darbā ievadījis daudzus jaunos tehniskās uzraudzības inspektorus.

  Armands Binovskis (iestādes direktors) uzsvēra, ka “Iestādes vārdā izsaku lielu pateicību par darbinieku ieguldījumu noteikto valsts funkciju nodrošināšanā un attīstībā, pilnveidošanā un Latvijas valsts stiprināšanā. It sevišķi liels gandarījums par O. Gintera un A.Mihailova ilgadējo darbu un profesionālo prasmju atzinīgu novērtēšanu ar nozares augstāko apbalvojumu”.

  Kopskaitā zemkopības ministrs apbalvoja 53 nozares pārstāvjus – lauksaimniekus, speciālistus, zinātniekus, mācībspēkus un valsts pārvaldes darbiniekus par sasniegumiem lauksaimniecībā, meža nozarē, zivsaimniecībā un pārtikas aprites nodrošināšanā.  No kreisās - Ojārs Ginters (Tehniskās uzraudzības departamenta Kurzemes reģiona nodaļas vecākais inspektors), Aleksandrs Mihailovs (Rīgas reģiona nodaļas vecākais inspektors) un Jānis Dūklavs (zemkopības ministrs)

  No kreisās - Ojārs Ginters (Tehniskās uzraudzības departamenta Kurzemes reģiona nodaļas vecākais inspektors), Armands Binovskis (Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras direktors) un Aleksandrs Mihailovs (Rīgas reģiona nodaļas vecākais inspektors)

  Zemkopības ministrijas augstāko apbalvojumu - medaļu “Par centību”