• LV

Aktualitātes

 • 27.09.2012

  Jauna parauga traktortehnikas numurzīmes.

   

  VTUA informē, ka, pamatojoties uz lauksaimnieku un traktortehnikas tirgotāju aicinājumu, sākot ar š.g. septembri VTUA reģionālajos birojos tiek izsniegtas jauna parauga traktortehnikas un piekabju numurzīmes.
   

  Jaunajām traktortehnikas numurzīmēm, pēc būtības ir izmaiņas ir tikai to izmēros, tās būs ērtāk piestiprināt atsevišķu traktortehnikas un to piekabju modeļiem, ekspluatācijas laikā tiks mazāk bojātas.
   

  Ja klients ir iegādājies traktoru vai traktora piekabi, kuram numurzīmes stiprinājums atbilst jaunajam standartam, tad viņam tiks izsniegta attiecīga (jaunā parauga) valsts reģistrācijas numurzīme. Protams, tiek izsniegtas arī iepriekšējā tipa un izmēru reģistrācijas numurzīmes.
   

  Jaunā parauga reģistrācijas numurzīmju cena tāda pati kā iepriekš izsniegtajām (8,30 Ls t.sk. PVN).
   

  Klientiem tiek dota iespēja izvēlēties jaunā parauga numurzīmes arī ar īpašu ciparu kombināciju (no VTUA piedāvātā saraksta) (19,80Ls + 8,30 Ls t.sk.PVN).
   

  Bez tam, informējam, ka VTUA tuvākajā laikā, klientiem reģistrējot traktortehniku, piedāvās arī individuālās numurzīmes (pēc individuāla pasūtījuma). Individuālās numurzīmju burtu un ciparu kombināciju klients varēs izvēlēties pats (izņemot, ja šāda ciparu un burtu kombinācija jau nebūs reģistrēta iepriekš). Piemēram, klients varētu izvēlēties traktora reģistrācijas numurzīmi ar burtu kombināciju TRAKTORS 1, vai piekabei PIEKABE 1, tad attiecīgi viņam tiks izsniegta traktora reģistrācijas numurzīme T TRAKTORS 1 vai piekabes reģistrācijas numurzīme P  PIEKABE 1.
   

  Šāds pakalpojums saskaņā ar VTUA cenrādi maksā 400 Ls (t.sk.PVN).
   

  Detalizētāku informāciju par individuālo numurzīmju izsniegšanas kārtību iespējams iegūt zvanot pa tālr.67027486.


   


  Jaunā parauga traktora un piekabju valsts reģistrācijas numurzīmes: