• LV

Aktualitātes

 • 08.10.2018

  VTUA rudens izstādē Rāmavā

   

  2018.gada 11.-13. oktobrim Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra (turpmāk - VTUA) aicina uz 27. starptautisko lauksaimniecības, mežsaimniecības, vides veidošanas un labiekārtošanas izstādi izstāžu kompleksā "Rāmava".

   

  Izstādes apmeklētāju ērtībai VTUA Rīgas reģiona nodaļas biroja klientu pieņemšanas laiks tiek pagarināts un sakrīt ar izstādes darba laiku.

   

  Lauksaimniekiem, mežsaimniekiem, dārzkopjiem un citiem izstādes apmeklētājiem VTUA nodrošinās iespēju, ārpus ierastā klientu pieņemšanas laika, iegūt interesējošo informāciju un saņemt pakalpojumus saistītus ar traktortehnikas uzraudzības un lauksaimniecības jomu.

   

  VTUA nodrošinās traktortehnikas reģistrāciju, apmeklētājiem būs iespēja pieteikties traktortehnikas tehniskajām apskatēm vai augu aizsardzības līdzekļu iekārtu (smidzinātāju) pārbaudēm, veikt eksāmenus traktortehnikas vadītāja apliecības iegūšanai, atjaunot vai apmainīt traktortehnikas vadītāja apliecību (vecā parauga vai arī tās, kurām ir beidzies derīguma termiņš - 10 gadi, kopš izdošanas dienas), iepazīties ar informāciju par Latvijas Lauksaimniecības muzeja un K.Ulmaņa piemiņas muzeja „Pikšas” aktualitātēm, kā arī gūt citu ar VTUA saistītu informāciju.

   

  Lai varētu apmainīt vadītāja apliecību, pretendentam:

  • jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte);
  • jāiesniedz viena foto kartīte dokumentiem (3x4 cm);
  • jābūt derīgai transportlīdzekļu vadītāja veselības pārbaudei (ar atzīmi pašgājējmašīnas);
  • jābūt nomaksātiem naudas sodiem, kas saistīti ar ceļu satiksmi (ja tādi ir uzlikti).

   

  Lai pretendents iegūtu traktortehnikas vadītāja tiesības, sekmīgi jāveic (ar eksāmena jautājumiem, kā arī nosacījumiem var iepazīties VTUA tīmekļa vietnē http://www.vtua.gov.lv/lv/traktortehnikas_vaditaji):

  • elektroniskais eksāmens par ceļu satiksmes noteikumiem un ceļu satiksmes drošības jautājumiem;
  • teorētiskais eksāmenu par traktortehnikas ekspluatācijas drošības jautājumiem;
  • praktiskās vadīšanas eksāmens (traktors savienojumā ar piekabi).

   

  27. starptautiskās izstādes sadaļas – lauksaimniecībai, mežsaimniecībai, vides labiekārtošanai, komunālai saimniecībai, transportam un lauku sētai, kā arī izglītības iespējas – sniedz daudzpusīgu iespēju nozaru speciālistiem atrast noderīgu informāciju un materiālus, iegūt jaunas idejas ikdienas darbam un citus praktiskus risinājumus vienuviet.

   

  Izstādes darba laiks: ceturtdiena-sestdiena 10:00-17:00. Katru gadu izstādi apmeklē no 8 līdz 10 tūkstošiem apmeklētāju un aktuālāko piedāvā vairāk nekā 200 dalībnieku!

   

  Papildu informācija:

  https://aml-ramava.lv/lv/izstades/izstade/