• LV

Aktualitātes

 • 15.11.2017

  Zemkopības ministrs novērtē VTUA inspektoru darbu

   
  Piektdien, 2017.gada 17.novembrī, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs apbalvos Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras (turpmāk - VTUA) ilggadējos darbiniekus - Laimoni Leperu, Valentīnu Ķikutu, Andri Ančupānu un Jāni Kušneru par nozīmīgu ieguldījumu lauksaimniecības un tehniskās uzraudzības jomā.
   
  Zemkopības ministrijas (ZM) medaļu „Par centību” saņems Laimonis Lepers, Tehniskās uzraudzības departamenta Kurzemes reģiona nodaļas vecākais inspektors Talsos, kurš tehniskās uzraudzības jomā ir nostrādājis 38 gadus, kā arī Valentīns Ķikuts, Vidzemes reģiona nodaļas vecākais inspektors Balvos, kurš tehniskās uzraudzības jomā ir nostrādājis 33 gadus. Abi inspektori ir aktīvi tehnikas progresa ieviešanas līdzzinātāji, atbalstītāji un labi mentori daudziem jaunajiem kolēģiem.
   
  Savukārt ZM Atzinības rakstu saņems Jānis Kušners, Tehniskās uzraudzības departamenta Kurzemes reģiona nodaļas inspektors Ventspilī, kurš tehniskās uzraudzības jomā ir nostrādājis 23 gadus un Andris Ančupāns, Tehniskās uzraudzības departamenta Latgales reģiona nodaļas inspektors Rēzeknē, kurš tehniskās uzraudzības jomā ir nostrādājis 25 gadus.
   
  Apbalvotie darbinieki ik gadu centušies nodrošināt cilvēku veselībai, dzīvībai un apkārtējai videi nekaitīgas traktortehnikas un tās piekabju valsts tehnisko un tirgus, kā arī traktortehnikas vadītāju mācību procesa un tā nodrošinājuma uzraudzību. Tāpat ir ieguldījuši lielu darbu iestādes un sava novada klientu apkalpošanā.
   
  “Kolēģiem, kuri izvirzīti ZM apbalvojumiem, VTUA izsaka pateicību par nozīmīgu ieguldījumu noteikto valsts funkciju nodrošināšanā, attīstībā un pilnveidošanā, līdz ar to arī Latvijas valsts stiprināšanā. Viņi sevi ikgadēji ir pierādījuši kā centīgus, zinošus un kvalificētus darbiniekus”, uzsvēra iestādes direktors Armands Binovskis.
   
  Kopumā, 17.novembrī, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs apbalvos arī lauksaimniekus, ekspertus, zinātniekus, mācībspēkus un valsts pārvaldes darbiniekus par sasniegumiem lauksaimniecībā, meža nozarē, zivsaimniecībā un pārtikas aprites nodrošināšanā, pasniedzot Ministru kabineta Atzinības rakstu, ZM augstāko apbalvojumu – medaļu „Par centību”, ZM Atzinības rakstu un Zivju fonda Atzinības rakstu.
   
  Pasākums notiks pulksten 12.00 ZM ēkas otrā stāva konferenču zālē (Republikas laukumā 2, Rīgā).