• LV

Aktualitātes

 • 03.03.2017

  Latvijas Lauksaimniecības muzejs - dižena Kurzemes vieta

   
  No 2017.gada 1.marta līdz 31.oktobrim Latvijas Lauksaimniecības muzejs, Talsos, ir iekļauts Kurzemes tūrisma asociācijas rīkotā akcijā “Apceļo Kurzemi”, kura aicina viesoties 35 diženās Kurzemes vietās, lai atpūstos, ieraudzītu un izmēģinātu ko jaunu, redzētu un baudītu.
   
  Latvijas Lauksaimniecības muzejs dalībniekus vilina praktiski ar visu, kam sakars ar zemi, saimniekošanu un lauku sētu, gūt ieskatu lauku ļaužu ikdienas dzīves norisēs.
   
  Akcijas dalībnieki, kuri būs viesojušies vismaz 12 no 35 diženajām vietām un saņēmuši atzīmi dalībnieku anketā, piedalīsies atbalstītāju dāvāto balvu izlozē. Latvijas Lauksaimniecības muzejam ir piešķirts 17 akcijas zīmoga numurs. Galvenā balva no “Stena Line” – dāvanu karte braucienam divām personām ar vieglo transporta līdzekli maršrutā Ventspils–Nīneshamne–Ventspils!
   
  Akcijas dalībnieku anketas var saņemt Kurzemes tūrisma informācijas centros, diženajās vietās vai lejupielādēt interneta vietnē www.kurzeme.lv.
   
  Aizpildītās anketas jānodod līdz 2017.gada 10.novembrim kādā no Kurzemes tūrisma informācijas centriem Talsos, Kuldīgā, Liepājā, Saldū, Tukumā vai Ventspilī. Noslēguma pasākums un dalībnieku anketu izloze notiks 2017.gada 24.novembrī, Talsos, Kurzemes tūrisma asociācijas gada balles “Lielais Jēkabs 2017” laikā.
   
  Plašāka informācija par akciju Kurzemes tūrisma informācijas centros vai Kurzemes tūrisma asociācijā.
  http://www.talsitourism.lv/lv/jaunumi/aktualitates/1marta-sakas-akcija-apcelo-kurzemi/
   
  Papildu informācija:
  Tālrunis 25463748, 29403183, e-pasts: llm@llm.lv
  Adrese: Celtnieku iela 12, Talsi, LV-3201, http://www.llm.lv