• LV

Aktualitātes

 • 17.11.2016

  Jānis Dūklavs ar ZM augstāko apbalvojumu novērtē VTUA inspektoru darbu

   

  Šodien, 2016.gada 17.novembrī, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs apbalvoja Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras (turpmāk - VTUA) ilggadējos darbiniekus Vilni Dzirnieku un Jevģēniju Vaivodu ar Zemkopības ministrijas (turpmāk - ZM) augstāko apbalvojumu - medaļu “Par centību”, bet Zitai Paškauskai piešķīra ZM Atzinības rakstu.

   

  Latgales reģiona nodaļas inspektors Jevģēnijs Vaivods tehniskās uzraudzības jomā ir nostrādājis 38 gadus, Kurzemes reģiona vecākais inspektors Vilnis Dzirnieks – 32 gadus, bet Zemgales reģiona nodaļas inspektore Zita Paškauska - 22 gadus.

   

  Apbalvotie darbinieki ik gadu centušies nodrošināt cilvēku veselībai, dzīvībai un apkārtējai videi nekaitīgas traktortehnikas un tās piekabju valsts tehnisko un tirgus, kā arī traktortehnikas vadītāju mācību procesa un tā nodrošinājuma uzraudzību. Tāpat ir ieguldījuši lielu darbu iestādes un sava novada klientu apkalpošanā.

   

  “VTUA, izvirzot kolēģus ZM apbalvojumiem, izsaka pateicību par daba nozīmīgu ieguldījumu noteikto valsts funkciju nodrošināšanā, attīstībā un pilnveidošanā, līdz ar to arī Latvijas valsts stiprināšanā. Viņi sevi ir parādījuši, kā zinoši, kvalificēti darbinieki, līdz ar to viņu ieguldītais darbs ir novērtēts”, uzsvēra iestādes direktors Armands Binovskis.

   

  Kopumā, 2016.gadā zemkopības ministrs Jānis Dūklavs apbalvoja 76 nozares pārstāvjus par sasniegumiem lauksaimniecībā, meža nozarē un zivsaimniecībā, pasniedzot Ministru kabineta Atzinības rakstu, ZM augstāko apbalvojumu – medaļu “Par centību”, ZM Atzinības rakstu un Zivju fonda Atzinības rakstu.

   

  Vairāk skatīt ZM nozares tīmekļa vietnē (https://www.zm.gov.lv/).