• LV

Aktualitātes

 • 20.10.2016

  Novērtē Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras darbinieku izcilu apkalpošanu!

   

  Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra, pievienojas Valsts kancelejas pagājušajā gadā uzsāktajai laba servisa kustībai valsts pārvaldē, aicina balsot par atsaucīgiem Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras, kā arī citu valsts iestāžu darbiniekiem. Balsot iespējams, aizpildot anketu interneta vietnē mazaksslogs.gov.lv un mobilajā lietotnē “Futbols” līdz 17. novembrim.

   

  Lai noskaidrotu, kā klientu apkalpošanu vērtē paši valsts pārvaldes darbinieki, Valsts kanceleja oktobrī veica aptauju, kurā piedalījās vairāk nekā 1 300 valsts iestāžu pārstāvju. Aptaujas rezultāti rāda, ka vairākums jeb 46,5% respondentu klientu apkalpošanu valsts pārvaldē kopumā vērtē kā ļoti labu. Savukārt 43,8% atzīst, ka klientu apkalpošana valsts pārvaldē ir laba vai gandrīz laba.

   

  Savas iestādes klientu apkalpošanu kā ļoti labu vērtē 57,5% aptaujāto, izcilu – 30,3%, labu vai gandrīz labu – 10,5%. Dati rāda, ka lielākā daļa no aptaujātajiem jeb 73,8% klientu apkalpošanā visvairāk lepojas ar savām zināšanām un profesionalitāti, kā arī atbildību (73,6%), pacietību un prasmi uzklausīt (64,8%). Tāpat valsts pārvaldes darbinieki norādījuši, ka lepojas ar savu iniciatīvu un vēlmi palīdzēt (58,5%), individuālo pieeju (50,8%), ātrumu un efektivitāti (44,2%), kā arī darbaprieku un pozitīvu attieksmi (42,2%).

   

  Kampaņas video: https://www.youtube.com/watch?v=AbsXiTqEr-M&feature=youtu.be