• LV

Aktualitātes

 • 19.09.2016

   Latvijas Lauksaimniecības muzejam veiksmīgākais tūrisma piedāvājums

   

  Latvijas Lauksaimniecības muzejs guvis atzinību konkursā “Talsu novada sakoptākā pilsēta vai pagasts 2016”.

   

  Septembra sākumā Talsu novadā tika godināti konkursa “Talsu novada sakoptākā pilsēta vai pagasts 2016” laureāti, kurā Latvijas Lauksaimniecības muzejs ieguva pirmo vietu nominācijā “Veiksmīgākais tūrisma piedāvājums”.

  Šogad no desmit piedāvātajām nominācijām konkursa komisijas pārstāvji izvēlējās piecas savai teritorijai visvairāk piemērotās. Apkopojot piecu nomināciju rezultātu summu, tika noteikta šī gada novada sakoptākā teritorija un īpaši sumināti 1. līdz 3. vietas ieguvēji.

   

  Nominācijā “Veiksmīgākais tūrisma piedāvājums Talsu novadā” tika vērtēta tūrisma pakalpojuma inovācija, pieejamība kā videi draudzīgs pakalpojums, sadarbība ar pašvaldību, iekļaušanās sabiedriskajās norisēs, objekta sakoptību un iekļaušanos apkārtējā vidē, kā arī objekta vizītkarte (plāksne ar ielu numuru vai nosaukumu, ziņojumu dēļi, karogu masti, dizains, zīmols, logo utt.).

   

  Konkurss norisinājās no 18.maija līdz 8.jūlijam. Kopumā uz 10 nominācijām pretendēja 83 dalībnieki. Savukārt uz nomināciju “Veiksmīgākais tūrisma piedāvājums” Talsu novadā pretendēja pieci dalībnieki.

   

  Vairāk par konkursu:

  http://www.talsi.lv/aktualitates/lepni_gara_bet_silti_un_vienkarsi___sirdi